Home SZKOLENIA I ROZWÓJ

SZKOLENIA I ROZWÓJ

dodał admin

Szkolenia i Rozwój
Wychodząc naprzeciw rosnącej świadomości klientów i konkurencyjności rynku nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak i osób prywatnych.

W ofercie dla firm, przygotowaliśmy m.in;
szkolenia zamknięte: (sprzedaż, zarządzanie, motywowanie, zarządzanie stresem, etc.)

doradztwomoderowanie dyskusji
prowadzenie negocjacji
przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych,
coaching (indywidualny i zespołowy)
outsourcing procesów sprzedaży i zarządzania (wsparcie sprzedaży)
przeprowadzanie szkoleń, warsztatów, procesów coachingowych jako podwykonawca dla innych podmiotów zlecających

Z myślą o kliencie indywidualnym stworzyliśmy ofertę zawierającą:

szkolenia otwarte
coaching (indywidualny, grupowy)
przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej
przygotowywanie dokumentów aplikacyjnych dla ubiegających się o pracę
pomoc psychologiczna prowadzona przez doświadczonego psychoterapeutę (więcej na stronie: Gabinetu Psychologi i Coachingu)

 

Do każdej z tych grup skierowany jest projekt naszej Szkoły NLP – poziom Praktyk i Mistrz oraz szkoła coachingu integratywnego. Przyjęte metody działań i forma prowadzenia naszych zajęć ma na celu przekazanie uczestnikom praktycznych umiejętności i zachowań w sytuacjach, które napotykają na swojej drodze zawodowej oraz w życiu prywatnym. Naszym atutem jest synergia wiedzy i doświadczenia, które sprawiają iż jesteśmy skuteczni i jednocześnie otwarci na wyzwania stawiane przez klientów.

Obszar działania zespołu Osobistej Doskonałości obejmuje teren całego kraju. Przeprowadzamy szkolenia, rekrutacje, warsztaty, na terenie całej Polski. Dodatkowo korzystając z komunikatorów internetowych, bądź telefonu możemy prowadzić coaching bez konieczności każdorazowego spotykania się z klientem „na żywo” – forma ta pozwala korzystać z coachingu osobom które z racji obowiązków lub znacznej odległości nie mogą spotkać się z naszymi trenerami osobiście.
Miejsce szkoleń i coachingu w naszej siedzibie w Lublinie, przy ul. Gabriela Narutowicza 67/5, lub innej dogodnej lokalizacji – zapraszamy szkolenia Lublin.

W pozostałych miastach jest to indywidualnie ustalane.
Zapytania dotyczące: szkoleń, coachingu prosimy kierować poprzez formularz kontaktowy